0 Gab. / 0,00 Skatīt grozu

Vispārīgie noteikumi


  • Pasūtījuma apstiprinājums vēl nenozīmē, ka tas ir 100% izpildīts. Mēs paturam tiesības daļēji izpildīt pasūtījumu gadījumos, kad situācija nevar tikt risināta no mūsu puses (kā piemēram: piegādātājs nevar piegādāt konkrēto preci). Jebkuru problēmu gadījumā, kas saistītas ar pasūtījuma izpildi mēs centīsimies paziņot pircējam.
  • Klients nes pilnu atbildību par savu reģistrācijas datu drošību, nododot sava personīgā reģistrācijas konta informāciju trešajai personai.
  • Klientam ir pienākums veikt savas personiskās informācijas labojumus, ja informācija, kas iekļauta reģistrācijas formā ir mainījusies.
  • Klientam ir tiesības pieprasīt izņemt savus personīgos datus no SIA RB Sports datu bāzes, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: info@fishbon.lv
  • Pasūtījumus var veikt tikai SIA RB Sports (www.fishbon.lv) interneta veikalā, veicot reģistrāciju un pierakstoties mājas lapā katrā ienākšanas reizē.
  • Minimālais pasūtījuma apjoms ir 15 EUR.
  • Pēc klienta pieprasījuma mēs varam veikt pasūtījuma izmaiņas tekošajā pasūtījumā vienas dienas laikā no pasūtījuma izdarīšanas brīža, izņemot gadījumus, kad pasūtījums jau ir sapakots vai izsūtīts. Pasūtījuma izmaiņas attiecināmas uz sekojošiem gadījumiem:

- jauna produkta pievienošana

- daudzuma izmaiņas

- atteikšanās no pasūtītā produkta

Izmaiņas jānosūta uz e-pastu: info@fishbon.lv

Lai veiktu jebkādas izmaiņas pasūtījumā, e-pastā obligāti jānorāda attiecīgā produkta kods.

FishBon! interneta veikals par 100% negarantē, ka produkta apraksts, ietvertā tehniskā informācija vai produkta attēls nesatur kļūdas.
Šādas kļūdas var veidoties piegādātājam vai ražotājam nepareizi norādot produkta aprakstu vai kādu citu no mums neparedzētu iemeslu dēļ.

Jebkura no šādām kļūdām var būt par iemeslu sūdzībām, šādos gadījumos lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@fishbon.lv


Lojalitātes programma, speciālie piedāvājumi, izpārdošanas.

  • Produkti par speciālām cenām ir norādīti mūsu mājas lapā un ir īpaši marķēti.